В Авдіївці відбулось відкриття «Соціального хабу»

В Авдіївці відбулось відкриття «Соціального хабу», Дарья Воронцова

11 лютого в нашому місті відбулось відкриття «Соціального хабу Авдіївки», який було відремонтовано за сприяння ВЦА та при підтримці Агентства ООН у справах біженців в Україні. Метою проекту було перетворення старого комунального приміщення на діючий центр для всіх видів послуг для ВПО та місцевих мешканців.

Почесних гостей, серед яких були представники партнерів Управління верховного комісара ООН у справах біженців, зустріла директор терцентру Тетяна Мамчич. Вона розповіла про плани щодо відкриття відділення денного перебування, на базі якого буде функціонувати простір психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.

-Наших підопічних чекає багато активностей різного спрямування: психосоціальна підтримка, культурно-освітні заходи, фізичні активності, медичне спостереження, і ми дуже вдячні партнерам та керівництву міста за втілення в життя цього важливого проєкту, - зазначила Тетяна.

Завдяки фінансовій підтримці багатьох донорів УВКБ ООН виділило 31 тис. доларів на реалізацію проєтку. Також директорка терцентру звернула увагу, що повноцінна робота розпочнеться навесні цього року, після того, як закінчиться облаштування кабінетів новими меблями, які планується придбати за ініціативи та підтримки місцевої влади.

-Хотів би висловити щиру подяку нашим партнерам за співробітництво, оперативність, за якісну роботу, за те, що наразі у місті існуватиме центр, в якому літні люди не тільки отримуватимуть якісні послуги та підтримку, а й матимуть змогу поспілкуватись і провести дозвілля, - заявив голова ВЦА міста Віталій Барабаш.

Заклад надаватиме послуги у пенсійній сфері, у сфері соціального захисту, комунальних послуг та послуг ДМС. Існує сектор послуг НУО, доступ до Інтернету, можливість проведення публічних заходів та тренінгів. Новий хаб знаходиться за адресою: м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 3

соціальний хаб ВЦА ООН Авдіївка Терцентр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии