Відкриті поліцейські фронт-офіси будуть працювати в кожному регіоні України

Відкриті поліцейські фронт-офіси будуть працювати в кожному регіоні України, Дарья Воронцова

Поліцейські фронт-офіси є новою моделлю комунікації з громадянами у відділах та управліннях поліції.

Про запровадження нової форми роботи розповів глава Нацполіції Ігор Клименко. Як повідомляє Покровське районне управління поліції, такі фронт-офіси орієнтовані на максимальну результативність, оперативне надання поліцейських послуг та комфортні умови для громадян.

-Як і раніше, основним критерієм оцінки нашої роботи є довіра громадян. Тому ми намагаємося стати більш відкритим відомством, що надає якісний поліцейський сервіс. І в найближчих планах - фронт-офіси в кожному підрозділі. Замість невеликого заґратованого вікна в поліцейському фойє створимо для відвідувачів зручний простір. Компетентні та доброзичливі фахівці надаватимуть громадянам консультації, прийматимуть у них звернення, - повідомив Клименко.

Уже протягом 3 років такий формат роботи успішно працює в Голосіївському управлінні поліції Києва. Він створений у рамках пілотного проекту за сприяння ІСІТАР та Бюро з правоохоронних питань Державного департаменту США.

-Звісно, на переформатування роботи потрібен час та фінансові витрати. Але я переконаний, що вони себе виправдають. І перш за все це відчують самі громадяни, - наголосив Ігор Клименко.

Нацполіція Україна поліція фронт-офіс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии