• Главная
  • Стало відомо, скільки буде коштувати відновлення Донбасу
16:07, 12 февраля 2021 г.

Стало відомо, скільки буде коштувати відновлення Донбасу

Стало відомо, скільки буде коштувати відновлення Донбасу

Втрати від військових дій на території Донбасу становлять 375 млрд. гривень, без врахування вартості активів в ОРДЛО. А витрати на відновлення перевищать 21 млрд. доларів США.

Про це міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив під часПублічного обговорення проекту Національної економічної стратегії - 2030 на тему: "Реінтеграція тимчасово окупованих територій України".

-За розрахунками експертів Центру економічних стратегій, втрати тільки у Донецькій та Луганській областях становлять 375 мільярдів гривень, і це без врахування вартості активів, які знаходяться на окупованих територіях. За оцінками Віденського міжнародного інституту, витрати на поновлення Донецької та Луганської областей, на їхню думку, перевищують 21 млрд. доларів, - сказав міністр.

Резніков зазначив, що про повну реінтеграцію можна буде говорити лише за умови створення економічних зон в ОРДЛО. "А це буде означати, як результат, привабливі умови життя в Україні, побудову модернової економіки, швидке зростання ВВП", - наголосив Рєзніков.

При цьому, за його словами, в Україні досі ніхто не може відповісти на питання, скільки в ОРДЛО залишилося державного і комунального майна та на яку суму оцінюються збитки від його відчуження.

Міністр додав, що для відновлення Донбасу після його деокупації будуть шукати різні джерела, в тому числі й західне інвестування.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Україна #Донбас #ОРДЛО #відновлення
Объявления
live comments feed...