• Головна
  • КП «СЄЗ» звертається до мешканців міста
09:48, 13 лютого 2021 р.

КП «СЄЗ» звертається до мешканців міста

КП «СЄЗ» звертається до мешканців міста

Комунальне підприємство «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради надає споживачам міста Авдіївка житлово-комунальні послуги, до яких належать централізоване опалення, вивезення побутових відходів, та послуга з управління багатоквартирними будинками. Підприємство намагається у цей  складний час не тільки надавати вказані послуги в повному обсязі та належної якості, а й оперативно вирішувати усі питання, що стосуються житлово-комунального господарства.

На жаль, в Авдіївці існує велика кількість несумлінних споживачів, які не виконують своїх обов’язків щодо своєчасної сплати щомісячних періодичних платежів, внаслідок чого заборгованість за житлово-комунальні послуги зростає рік за роком.

Як зазначає адміністрація КП «СЄЗ», співробітники підприємства безперечно враховують складну ситуацію в місті, вплив бойових дій, введення карантину, локдауну тощо. Але мешканці міста повинні усвідомлювати, що, наприклад, якість надання послуг з управління багатоквартирним будинком безпосередньо залежить від надходжень, оскільки згідно норм чинного законодавства управитель зобов’язаний обслуговувати кожен конкретний будинок виключно на суму й у обсягах від фактично отриманих коштів від мешканців.

Для забезпечення надходження коштів та стягненнязаборгованості з надання житлово-комунальних послуг КП «СЄЗ» звертатися до суду та державної виконавчої служби.

Тож адміністрація служби звертається до громадян з великим проханням добросовісно виконувати свої обов’язки як споживачів, якнайшвидше сплатити заборгованість за житлового-комунальні послуги або укласти договори з реструктуризації на певний проміжок часу, щоб уникнути примусового стягнення боргів шляхом накладення арешту на розрахункові рахунки, рухоме та нерухоме майно, звернення стягнення на заробітну плату або пенсію боржників.

Більш детально ознайомитися зі списком боржників та сумою боргу можна за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1877148875833707/permalink/2803251209890131/?sfnsn=mo.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КП "СЄЗ" #звернення #робота #заборгованість #Авдіївка
live comments feed...