• Главная
  • КП «СЄЗ» продовжує працювати на благо міста
11:48, 15 февраля 2021 г.

КП «СЄЗ» продовжує працювати на благо міста

КП «СЄЗ» продовжує працювати на благо міста

Співробітники комунального підприємства «Служба єдиного замовника» попри складні погодні умови та доволі низьку температуру сумлінно виконують свої обов’язки.

Так, продовжується ремонт під’їзду за адресою вул. Комунальна, 23. Зокрема відбулась заміна внутрішньобудинкового освітлення. Адміністрація підприємства просить мешканців будинку з повагою ставитися до чужої праці і не трощити вікна, цегляні кладки тощо. Адже під’їзд приводиться до ладу саме для людей! Також здійснено ремонт зовнішнього освітлення по вул. Красна, Лесі Українки, Єлагіна.

Відбувається обробка доріг протиожеледною сумішшю, прибирання території міста, чищення дощоприймальників зливової каналізації, прибирання доріг та відсипка доріг з ґрунтовим покриттям в старій частині Авдіївки. Співробітники КП «СЄЗ» також прочистили каналізації та вентиляційні канали по вул. Гагарина,6 та 8а.

Також працівники підприємства відремонтували та встановили лави біля будинків по 9 кварталу, 10 та 11а. Обновлено зламану адресну табличку по вул. Гагаріна, 16.

Окрема увага приділяється вивозу сміття. Так по кварталу МПС здійснили благоустрій майданчика для вивозу ТПВ. Постійно прибирається сміття на зупинках громадського транспорту. Тиждень тому відбувся «чистий четвер» на провулку Грушевського. Крім того, вивезено сміття з несанкціонованого звалища між вул. Весняна та Некрасова. Адміністрація КП «СЄЗ» звертається з проханням користуватися послугами відповідних організацій для вивозу будівельного сміття, та не влаштовувати стихійних звалищ в місті!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #КП "СЄЗ" #прибирання #ремонт
Последние новости
Объявления
live comments feed...