В Україні стрімко падає число зареєстрованих шлюбів

В Україні стрімко падає число зареєстрованих шлюбів, Дарья Воронцова

За 30 років незалежності кількість шлюбів в Україні зменшилася в три рази. Про це свідчать дані OpenDataBot. В 2020 році було офіційно зареєстровано 167 900 шлюбів, тоді як в 1991 році - 493 000.

OpenDataBot - це українська компанія, що збирає, об’єднує та аналізує дані 12 основних публічних реєстрів країни. Так, за останній рік кількість одружень зменшилася на 29%. Ймовірно, на це вплинув карантин, хоча тренд до скорочення шлюбів спостерігався і раніше, відзначають співробітники сервісу. Кількість розлучень також щорічно зменшується, проте не так швидко, як кількість шлюбів. У 1991 році розлучилися 200 810 пар, а в 2020 - 119 253.

-З нашими цифрами постійно сперечаються, звинувачуючи нас в тому, що ми неправильно їх інтерпретуємо. Наприклад, з приводу падіння шлюбів в три рази, нас звинувачують, що ми не сказали про падіння населення в Україні (об'єктивних даних по якому не існує). Але пояснити падіння шлюбів падінням населення - це вже інтерпретація. Тим більше, шлюби впливають на народжуваність. Так що, як казав дідусь Фрейд своїй доньці, іноді банан - це просто банан , - прокоментував інформацію засновник сервісу Андрій Хорса.

Більш детально ознайомитися к роботою сервісу, знайти для себе цікаву аналітику та опитування можна за посиланням: https://opendatabot.ua/ru.

Україна реєстр шлюб статистика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии