• Головна
  • Авдіївські діти відвідали "Смарагдове місто"
18:05, 15 лютого 2021 р.

Авдіївські діти відвідали "Смарагдове місто"

Авдіївські діти відвідали "Смарагдове місто"

З початку 2021 року  діти Авдіївки, що опинились у складних життєвих обставинах, були направлені на оздоровлення до санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» міста Святогірськ. Зроблено це було в рамках соціального захисту дітей, що потребують особливої уваги, реабілітації та оздоровлення.

Як звітує ВЦА міста, у січні 2021 року у "Смарагдовому місті" оздоровилось 3 дітей, а у лютому 2021 року до центру направлено 4 дітей. У центрі діти мають змогу відпочити у колі нових друзів та знайомих, прийняти активну участь у виховних заходах, насолодитися свіжим повітрям, а також продовжити навчання у школі, що розташована на території центру. Під час карантину, звісно, виникають певні труднощі з відправленням дітей до центру. Але дорослі працюють над тим, щоб діти, які потребують захисту і уваги, відчували в повній мірі небайдужість суспільства до себе. 

Нагадаємо, що "Смарагдове місто" розташовано на території Національного природного парку «Святі гори». У таборі   позмінно відпочивають та  вчаться діти з усієї Донецької області, які потребують  особливої соціальної уваги та підтримки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #Святогірськ #Смарагдове місто #діти #соціальний захист
live comments feed...