![](https://s.06236.com.ua/section/logo/upload/pers/93/logo.png?20240727)
08:00, 16 лютого 2021 р.
В Авдіївці вшанували воїнів-інтернаціоналістів
![В Авдіївці вшанували воїнів-інтернаціоналістів В Авдіївці вшанували воїнів-інтернаціоналістів](/dist-assets/images/cap.jpg)
15 лютого 2021 року виповнилося 32 роки з моменту закінчення завершального етапу виведення радянських військ із Афганістану. Саме вчора в Авдіївці відбувся культурно-мистецькій захід на честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Як інформує відділ культури ВЦА, цьогоріч вже традиційну зустріч під назвою «Гаряча сльоза» провели у мистецькому просторі «3-й поверх». Присутніх воїнів-інтернаціоналістів привітали керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш разом із заступником Євгеном Удовенко. Ветеранів нагородили грамотами, аби показати повагу до їх героїчного минулого.
Фронтові друзі спілкувалися під акустичний концерт від місцевих музикантів-аматорів. Під акорди гітари гості пили теплий чай, пригощалися солодощами, згадували військову службу, жартували. Тих, хто загинув, і тих, хто повернувся, але не дожив до сьогоднішнього дня присутні вшанували хвилиною мовчання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...