![](https://s.06236.com.ua/section/logo/upload/pers/93/logo.png?20240727)
08:15, 16 лютого 2021 р.
Авдіївці провели благодійну акцію «Скринька хоробрості»
![Авдіївці провели благодійну акцію «Скринька хоробрості» Авдіївці провели благодійну акцію «Скринька хоробрості»](/dist-assets/images/cap.jpg)
15 лютого обрано датою Всесвітнього дня онкохворої дитини. Колектив музичної школи Авдіївської міської ради в цей день провів благодійну акцію «Скринька хоробрості». Метою заходу було підтримати онкохворих дітей в лікарні Охматдіт у місті Києві.
На цю пропозицію відгукнулось багато небайдужих людей. Як зізначає відділ культури ВЦА міста, на базі музичної школи до акції приєднались учні та викладачі ЗОШ №2, 6, 7 та колективи ООГ ПКТіС ПрАТ «АКХЗ». Вони зібрали великий пакунок у подарунок онкохворим дітям. Книжки, канцелярські товари, засоби особистої гігієни – все це було зібрано в посилку, загальною вагою 145 кг, яку відправили поштою до хлопчиків та дівчаток, що хоробро борються з такою важкою хворобою, як онкологія.
ВЦА Авдіївки, школярі та співробітники учбових закладів, а також просто мешканці міста висловлюють слова підтримки всім дітям, що хворіють на онкологію, і бажають швидкого одужання, сил та стійкості в цій нелегкій боротьбі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...