В Авдіївці обстежили зруйноване під час війни житло

В Авдіївці обстежили зруйноване під час війни житло, Дарья Воронцова

16 лютого керівництво Авдіївки на чолі з головою ВЦА Віталієм Барабаш прийняло участь у роботі комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок бойових дій на сході України.

Як звітує ВЦА міста, членами комісії було оглянуто 5 домоволодінь на території Авдіївки, в результаті чого складено п’ять відповідних актів (за висновками, визначеними у порядку до постанови КМУ № 767 від 02.09.2020 р.).

На компенсацію за будинки на Донеччині та Луганщині, що були зруйновані внаслідок бойових дій після 14 квітня 2014 року, цьогоріч у держбюджеті передбачено 114 млн грн. За інформацією Мінреінтеграції, очікується, що компенсацію отримають понад 300 родин, що втратили житло в омовлений період.

На сьогодні вже 8 сімей Авдіївки отримали позитивне рішення обласної профільної комісії щодо нарахування компенсації в розмірі 300 тис. грн. Більшості заявників вже перерахуваликошти.Щоб отримати компенсацію, втратившим своє житло мешканцям міста слід подати пакет документів до військово-цивільної адміністрації Авдіївки.

Ознайомитись з порядком виплати компенсації за зруйноване житло можна також за посиланням:https://www.kmu.gov.ua/news/yak-otrimati-kompensaciyu-za-zrujnovane-zhitlo-na-shodi-ukrayini-v-naslidok-zbrojnoyi-agresiyi-rosiyi-pokrokova-instrukciya.

ВЦА Авдіївка житло компенсація ООС АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии