В роботі ЦНАПів запустять онлайн-курс про гендерну рівність та права людини

В роботі ЦНАПів запустять онлайн-курс про гендерну рівність та права людини, Дарья Воронцова

15 лютого 2021 р. Міністерство цифрової трансформації України та Програма Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні презентували спільний проєкт на тему гендерної рівності та підходу, заснованого на правах людини у щоденній роботі співробітників ЦНАПів. Онлайн-курс розроблено у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на кошти, виділені урядом Канади.

Як зазначає прес-служба ПРООН в Україні, курс «Гендерна рівність та права людини в роботі ЦНАПів» пояснює визначення основних понять і тем, зокрема міжнародні зобов’язання та національні нормативно-правові акти із забезпечення рівних прав та свобод жінок і чоловіків. Детальніше з програмою курсу можна ознайомитись на онлайн-платформі «Школа спроможних громад» за посиланням: https://unrpp.school/p/unrpp10.

-Розвиток напряму забезпечення гендерної рівності та запровадження міжнародних підходів із захисту прав людини в Україні сприятимуть формуванню безпечних та справедливих умов для різних соціальних груп населення. Це дозволить підвищити толерантність, інклюзивність та повагу до людини, – зазначила заступниця Міністра цифрової трансформації України Людмила Рабчинська.

Під час онлайн-навчання слухачі курсу:

·дізнаються, що таке підхід, заснований на правах людини;

·розглянуть принципи гендерної рівності під час надання адміністративних послуг;

·дізнаються, як дотримуватись принципу недискримінації під час надання адміністративних послуг;

·ознайомляться із кращими практиками надання адміністративних послуг в Україні;

·вивчатимуть питання інтеграції гендерного підходу до внутрішньої організаційної структури ЦНАПу;

·побачать, як діють інструменти зворотного зв’язку для покращення доступності адміністративних послуг для населення.

-Підхід до публічних послуг, заснований на правах людини, є невід’ємною частиною проєктування, реалізації та надання всіх адміністративних і публічних послуг у нових Центрах надання адміністративних послуг громад на сході України. Ми сподіваємося, що ці освітні матеріали допоможуть у боротьбі з гендерними стереотипами, а також стануть невід’ємною і важливою частиною вирішення глобальних проблем, із якими ми стикаємося, - додала заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані.

ПРООН ЦНАП Авдіївка Україна ООН онлайн-курс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии