В Україні з’явиться житлово-комунальна інспекція

В Україні з’явиться житлово-комунальна інспекція, Дарья Воронцова

В Україні створять Державну житлово-комунальну інспекцію, яка контролюватиме якість комунальних послуг та економічне обґрунтування тарифів.

Як зазначив під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, інспектори зможуть здійснювати як планові, так і позапланові перевірки на основі звернень споживачів

-Це буде арбітр у відносинах споживача з виконавцями послуг, і позитивний ефект від її роботи відчує, у першу чергу, кінцевий споживач. До прикладу, інспекція зможе перевіряти економічне обґрунтування тарифів на комунальні послуги, та головне, слідкувати за якістю цих послуг: якістю теплопостачання, водопостачання, водовідведення, поводження з побутовими відходами, управління багатоквартирними будинками. А також об’єктивно оцінювати технічний стан мереж та системи комунальних об’єктів, – сказав міністр.

Він також повідомив, що наприкінці листопада у Верховній Раді зареєстрували два законопроєкти, розроблені за активної участі Мінрегіону, щодо створення Державної житлово-комунальної інспекції.

Подивитися трансляцію форуму можна за посиланням: https://facebook.com/Forum.Ukraine30/videos/908457549980933.

інспекція Мінрегіону Україна житлово-комунальні послуги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии