• Головна
  • Авдіївці зможуть поскаржитися на екологічні порушення
08:30, 18 лютого 2021 р.

Авдіївці зможуть поскаржитися на екологічні порушення

Авдіївці зможуть поскаржитися на екологічні порушення

Державна екологічна інспекція запустила Telegram-бот, в якому можна повідомити про екологічні порушення.

Як зазначив Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований в Facebook, з 17 лютого повідомити про екологічні порушення можна всього за кілька хвилин і прямо зі свого смартфона. Якщо ви стали свідком вирубки лісу, скидання промислових стоків у річку або виявили несанкціоноване звалище, можете, не залишаючи місце порушення, подати звернення через чат бот Save Eco Bot. Якщо ж у громадянина немає смартфона, звернення можна надіслати на офіційному сайті екологічного порталу за посиланням: https://www.saveecobot.com.

За словами Мальованого, така скарга буде надходити до Держекоінспекції та буде підставою для проведення позапланової перевірки, "за результатами якої розраховуються збитки, порушникам пред'являються штрафи і надаються приписи щодо усунення порушень".

Нагадаємо, що місія Save Eco Bot- покращити якість повітря в країнах, що розвиваються, шляхом підвищення рівня екологічної обізнаності громадян шляхом надання їм безкоштовного та легкого доступу до індексу якості повітря та інших публічних екологічних даних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бот #екологія #порушення #Україна
live comments feed...