Авдіївці зможуть поскаржитися на екологічні порушення

Авдіївці зможуть поскаржитися на екологічні порушення, Дарья Воронцова

Державна екологічна інспекція запустила Telegram-бот, в якому можна повідомити про екологічні порушення.

Як зазначив Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований в Facebook, з 17 лютого повідомити про екологічні порушення можна всього за кілька хвилин і прямо зі свого смартфона. Якщо ви стали свідком вирубки лісу, скидання промислових стоків у річку або виявили несанкціоноване звалище, можете, не залишаючи місце порушення, подати звернення через чат бот Save Eco Bot. Якщо ж у громадянина немає смартфона, звернення можна надіслати на офіційному сайті екологічного порталу за посиланням: https://www.saveecobot.com.

За словами Мальованого, така скарга буде надходити до Держекоінспекції та буде підставою для проведення позапланової перевірки, "за результатами якої розраховуються збитки, порушникам пред'являються штрафи і надаються приписи щодо усунення порушень".

Нагадаємо, що місія Save Eco Bot- покращити якість повітря в країнах, що розвиваються, шляхом підвищення рівня екологічної обізнаності громадян шляхом надання їм безкоштовного та легкого доступу до індексу якості повітря та інших публічних екологічних даних.

бот екологія порушення Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии