В Донецьку область привезли обладнання для ремонту зруйнованих під час війни будівель

В Донецьку область привезли обладнання для ремонту зруйнованих під час війни будівель, Дарья Воронцова

Агентство ООН у справах біженців передало Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) в Донецькій області обладнання для відбудування зруйнованих будинків на лінії зіткнення. Вартість обладнання - близько 4 млн грн.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу "Дом". Всього за час бойових дій в області було зруйновано та пошкоджено близько 13 тис. будинків. Більшість з них вже відремонтували.

-Нашою службою проводяться роботи на лінії розмежування з відновлення будинків. На сьогоднішній день за цей період відновлено близько 2 тис. будівель, - розповів начальник головного управління ДСНС в Донецькій області Олексій Мігрін.

Заступник представника Агентства ООН у справах біженців в Україні Ноель Калхун розповіла, що ремонт будинків відбувається завдяки сприянню обласної влади, ДСНС і ООН.

-Набирається бригада з усієї України. Люди приїжджають з усієї України, вони прикладають свої зусилля для ремонту цих будинків. Обласна адміністрація виділяє матеріали, ДСНС робить будівельні роботи, а ми робимо свій внесок - інструменти, - зазначила пані Калхун.

Більш детально сюжет можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=pbijajwSGj4.

Донеччина ДСНС ООН відбудування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии