• Головна
  • В Авдіївській школі відбувся профорієнтаційний урок
09:11, 22 лютого 2021 р.

В Авдіївській школі відбувся профорієнтаційний урок

В Авдіївській школі відбувся профорієнтаційний урок

З метою підвищення рівня інформованості учнів про світ професій, популяризації робітничих спеціальностей, допомоги школярам у виборі свого професійного майбутнього 19 лютого фахівець Авдіївського міського центру зайнятості провела профорієнтаційний урок для учнів 10 та 11 класів Авдіївської ЗОШ №2.

Як зазначає адміністрація Центру зайнятості, під час уроку учні ознайомилися з професіями, актуальними на ринку праці, основною формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба». Хочу” – це професія, яка подобається; „Можу” – це здібності, можливості (і фінансові зокрема), стан здоров'я, необхідні для обраної професії; „Треба” – попит на обрану професію на ринку праці. Також учні ознайомилися з поняттям “Hard skills” та “Soft skills” та розібрали ситуації, що стосуються професійного вибору.

Нагадаємо, що "Hard skills" - професійні навички, яким можна навчити і які можна виміряти. Для навчання hard skills необхідно засвоїти знання та інструкції, якість навчання можна перевірити за допомогою іспиту. Приклади hard skills: набір тексту на комп'ютері, водіння автомобіля, читання, математика, знання іноземної мови, використання комп'ютерних програм. "Soft skills" - універсальні компетенції, які набагато важче виміряти кількісними показниками. Іноді їх називають особистими якостями, тому що вони залежать від характеру людини і з'являються з особистим досвідом. Приклади soft skills: такі соціальні, інтелектуальні та вольові компетенції, як комунікабельність, вміння працювати в команді, креативність, пунктуальність, врівноваженість.

Також фахівець центру зайнятості запропонувала отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості, записавшись на прийом через сервіс «Електронна черга».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #Центр зайнятості #учні #профорієнтація
live comments feed...