• Головна
  • Розпочинається набір на «Стажування-2021» в Групі Метінвест
08:37, 23 лютого 2021 р.

Розпочинається набір на «Стажування-2021» в Групі Метінвест

Розпочинається набір на «Стажування-2021» в Групі Метінвест

Кожного року влітку Дирекція з правового забезпечення Групи Метінвест стає майданчиком для гри по-дорослому. Молоді юристи – студенти та випускники профільних ВНЗ – вирішують реальні виробничі завдання, проходять різні рівні майстерності та виходять на найвищій рівень. Найкращі стажери стають повноцінними співробітниками компанії.

Особливість стажування в Метінвесті – повне занурення в функціонування великої компанії. Це не нудне перекладання папірців або приготування кави для «дорослих». Тут кожному молодому юристу дають справжні проекти, які зараз реалізуються підрозділами, власну зону відповідальності та ментора, який зацікавлений в успіху стажера. Усі бажаючі прийняти участь в стажуванні одночасно будуть вирішувати складні задачі та матимуть право на помилку. Кожному молодому фахівцю завжди прийдуть на допомогу та підкажуть, як зробити найкраще.

Реєстрація на стажування пройде з 15.02 до 21.03 (включно). Подробиці участі у стажуванні можна дізнатися на MetinvestMedia: https://metinvest.media/page/dorosla-gra-stazhuvannya-2021. Подивитися екскурсію по підприємствах Компанії юристів-стажерів минулого року можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=SNTcSomgJYs.

Приймай виклик та перевіряй свої сили!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Метінвест #АКХЗ #юристи #стажування
live comments feed...