• Главная
  • Поліцейські Авдіївки розповіли школярам, як правильно користуватися мережею Інтернет
15:11, 23 февраля 2021 г.

Поліцейські Авдіївки розповіли школярам, як правильно користуватися мережею Інтернет

Поліцейські Авдіївки розповіли школярам, як правильно користуватися мережею Інтернет

Під час зустрічі з учнями місцевих навчальних закладів, авдіївські поліцейські розповіли як отримувати з мережі Інтернет лише корисну та безпечну інформацію та уникати можливих ризиків.

Як повідомляє Покровське  районне управління поліції, під час бесіди зі школярами інспектор ювенальної превенції Відділення поліції №2 Покровського РУП Тетяна Нестерук зазначила, що кількість користувачів інтернету віком від 5 до 18 років зростає кожного дня. Але далеко не всі знають про ризики, що можуть виникнути під час користування всесвітньою «павутиною». Поліцейська наголосила на тому, що особливу увагу потрібно приділяти безпеці online та розповіла, як захистити свої персональні дані від можливих ризиків під час користування всесвітньою мережею.

Начальник СРПП Відділення поліції №2  Покровського РУП Геннадій Юдін застеріг учнів від участі у суїцидальних та екстремістських групах і порадив, як уникати кібербулінгу та аморального контенту.

Поліцейські розповіли й про спам-розсилки із програмами, які можуть надходити нібито від друзів, але насправді нести у собі «віруси», які поширюють шахраї. Такі програми можуть непомітно встановитися на ґаджет та надсилати правопорушникам приватну інформацію користувача чи взагалі заблокувати будь-який доступ до пристрою, нібито до того часу, коли жертва не перерахує гроші.

Наостанок правоохоронці нагадали дітям, що у разі, якщо вони потрапили у пастку Інтернет-зловмисника, треба відразу розповісти усе дорослим, яким вони довіряють, та звернутися до поліції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #Інтернет #школярі #бесіда
Последние новости
Объявления
live comments feed...