• Головна
  • Авдіївські підприємці можуть отримати грант для розвитку економіки регіона
13:03, 24 лютого 2021 р.

Авдіївські підприємці можуть отримати грант для розвитку економіки регіона

Авдіївські підприємці можуть отримати грант для розвитку економіки регіона

Проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка Східної України» оголошує про старт прийому грантових заявок у рамках програми фінансування «Посилення та трансформація економіки Cхідної України (Донецька, Луганська області та Приазов’я) шляхом підтримки сталого розвитку малих та середніх підприємств».

Проєкт USAID - це шестирічна програма, що реалізується з 2018 року компанією DAI Global LLCімає на меті підтримати розвиток стійкої, інклюзивної, орієнтованої на зростання економіки на Сході України.

Проєкт шукає партнерів серед бізнесу, неурядових організацій (НУО) та державних установ для співпраці з метою стабілізації та розвитку економіки на Сході України (Донецька та Луганська області) та території Приазов’я (Бердянський, Мелітопольський та Пологівський райони Запорізької області). Це партнерство дозволить мікро-, малим та середнім підприємствам та їх громадам пришвидшити відновлення від таких подій, як збройний конфлікт та супутня економічна криза, втрата доступу до традиційних ринків, пандемія COVID-19 та нещодавні катастрофічні лісові пожежі, або пришвидшить зростання секторів, які вже адаптувались до цих потрясінь. Ця підтримка повинна сприяти урізноманітненню ринків кінцевого споживача та ринків збуту, успішному початку роботи в сферах Інтернет-маркетингу та продажу, збільшенню загальних обсягів продажів, покращенню умов праці та створенню нових робочих місць.

Заявник повинен подати повнийперелік вказаних документів на онлайн-платформі за посиланням: https://www.dai-global-grants.com/app/UkraineERA.Грантові заявки можна надіслати з 24 лютого 2021 року до 23 лютого 2022 року.Матеріали заявок буде розглядати технічний комітет із відбору грантів.

Більш детальну інформацію про цю грантовупрограмуможна подивитися за посиланням:https://www.dai-global-grants.com/app/UkraineERA.

Усі питання стосовноПрограмиможна надіслати на електронну адресу: [email protected] (зазначаючи в темі листа: питання щодо APS-ERA-002).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ООН #США #Україна #Схід #Донбасс #грант #бізнес #розвиток
live comments feed...