• Главная
  • В Авдіївці вирішували питання сплати заборгованості по зарплатні
08:00, 25 февраля 2021 г.

В Авдіївці вирішували питання сплати заборгованості по зарплатні

В Авдіївці вирішували питання сплати заборгованості по зарплатні

24 лютого під головуванням заступника керівника Авдіївської ВЦА Сергія Легенького відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Як повідомляє ВЦА міста, членами комісії було обговорено стан і перспективи погашення заборгованості із заробітної плати по ПрАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій», також погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України по підприємствам міста.
Станом на 1 лютого 2021 року заборгованість із заробітної плати по ПрАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій» становила 2269,8 тис. грн. (за грудень 2020 року) перед 172 робітниками.
З метою стабілізації фінансової ситуації АЗМК проводить заходи з удосконалення виробничого процесу та розширення ринків збуту. Станом на 23.02.2021 року підприємство погасило заборгованість на суму 913,4 тис. грн.

Станом на 01 лютого цього року була заборгованість із заробітної плати і по КП «Авдіївське трамвайно-транспортне управління» Авдіївської міської ради у розмірі 90,3 тис. грн. перед 21 працівником, але 18 лютого 2021 року заборгованість була погашена у повному обсязі.

За пропозиціями Торецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області (з дислокацією в м. Авдіївка) на засідання були запрошені юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які мають заборгованість по сплаті ЄСВ. Керівникам підприємств-боржників рекомендовано в найкоротший час забезпечити погашення заборгованості із заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Міська влада також звертає увагу роботодавців на необхідність дотримання норм і гарантій, передбачених законодавством про працю, недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати перед найманими працівниками.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #ВЦА #АЗМК #зарплатня
Объявления
live comments feed...