• Главная
  • В Авдіївці запалала "Іскорка добра"
08:11, 25 февраля 2021 г.

В Авдіївці запалала "Іскорка добра"

В Авдіївці запалала "Іскорка добра"

За доброю традицією в Авдіївці пройшов щорічний православний концерт «Іскорка добра». Цьогоріч через карантинні заходи, пов’язані з COVID-19, було змінено його формат. 

Як зазначає ВЦА міста, в рамках заходу відбулися: відеобесіда з настоятелем храму рівноапостольної Марії Магдалини Благочинним Авдіївського округу Донецької єпархії УПЦ протоієреєм Андрієм Карпець та ведучою Тетяною Суботіною, а також пройшов онлайн-концерт. Подивитися його можна за посиланням: https://youtu.be/5TJo6NV1acE

Солісти та ансамблі музичної школи, колективи ЗОШ №2, 6, 7, вокальний ансамбль «Зіроньки» ООГ ПКТіС ПрАТ АКХЗ та актор театральної студії БДЮТ вразили своїми виступами та подарували віру в краще майбутнє, де панує добро та любов до всього, що нас оточує.

- Свято творчості та добра об’єднало всіх учасників та глядачів цього заходу. Висловлюємо щиру подяку всім артистам, керівникам творчих колективів та закладів за підтримку талановитої молоді та активну участь у такому незвичайному концерті, - зазначила директор музичної школи Світлана Полівода.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #музичний фестиваль #Іскорка добра #музична школа
Последние новости
Объявления
live comments feed...