• Главная
  • Авдіївська ВЦА вирішувала питання "мафів"
08:30, 25 февраля 2021 г.

Авдіївська ВЦА вирішувала питання "мафів"

Авдіївська ВЦА вирішувала питання "мафів"

24 лютого в приміщенні Авдіївської ВЦА відбулось засідання комісії з демонтажу тимчасових споруд у місті. Розглянуто питання розміщення торговельних павільйонів для провадження підприємницької та іншої діяльності в Авдіївці. 

Як інформує ВЦА міста, вказане питання виникло у зв’язку з тим, що укладання договорів особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасових споруд перестало відповідати вимогам чинного законодавства України.

Для вирішення цієї проблеми було запропоновано скористатися положенням статті 15 Закону України  «Про благоустрій населених пунктів», де передбачено можливість укладання договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою. Цю норму з метою урегулювання зазначених питань застосовує ряд міст Донеччини.

Комісією було прийнято рішення про запровадження такої форми взаємовідносин з власниками тимчасових споруд для провадження підприємницької та іншої діяльності і в Авдіївці. Таким чином питання розміщення цих споруд будуть регулюватися шляхом укладання договору щодо пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #мафи #благоустрій
Последние новости
Объявления
live comments feed...