• Головна
  • Тимчасову споруду біля Рубіну демонтують
09:15, 25 лютого 2021 р.

Тимчасову споруду біля Рубіну демонтують

Тимчасову споруду біля Рубіну демонтують

Міська комісіїя з демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності прийняла рішення про демонтаж групи тимчасових споруд, встановленої з порушенням вимог діючого законодавства України.

Так на офіційному сайті ВЦА Авдіївки з'явився проєкт розпорядження "Про демонтаж (знесення) групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності". Повний текст документа можна прочитати за посиланням: http://avdvca.gov.ua/proekty-rozporiadzhen/8195-pro-demontazh-znesennia-hrupy-tymchasovykh-sporud-dlia-provadzhennia-pidpryiemnytskoi-diialnosti.html.

Зокрема там сказано: "Враховуючи наказ відділу архітектури та містобудування військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 03 лютого 2021 року №1 «Про анулювання паспорта прив’язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» ... керуючись Законом України «Про військово-цивільні адміністрації», зобов'язую :

1.Товариство з обмеженою відповідальністю «ІВВА І К» добровільно демонтувати (знести) групу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за місцем розташування: в районі будинку №4, проспект Центральний, місто Авдіївка Донецької області та відновити благоустрій місця розміщення групи тимчасових споруд.

2.Встановити термін добровільного демонтажу (знесення) групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності 20 робочих днів з дати вручення цього розпорядження директору ТОВ «ІВВА І К», а у випадку неможливості вручення – терміном в 15 робочих днів з дня публікації у місцевій пресі."

Варто зазначити, що при перевірці інформації про зазначене ТОВ «ІВВА І К» на порталі Опендатабот, стає зрозуміло, що даний маф належить відомому в Авдіївці бізнесмену. 

Нагадаємо, що Опендатабот - це сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #Авдіївка #маф #демонтаж
live comments feed...