• Главная
  • В Авдіївці легалізують діяльність перевізників
08:00, 26 февраля 2021 г.

В Авдіївці легалізують діяльність перевізників

В Авдіївці легалізують діяльність перевізників

25 лютого під головуванням керівника ВЦА Авдіївки Віталія Барабаш відбулася робоча зустріч з питань діяльності перевізників міста, а саме - місцевих власників служб таксі та приватних таксистів.

-Наразі на ринку приватних перевезень в Авдіївці панує хаос: багато людей задіяні у цій сфері, але жодних податків ніхто не сплачує, при цьому якість обслуговування пасажирів жодним чином не контролюється, зауважив голова ВЦА.

Також Віталій Барабаш проінформував, що командувач Операції об’єднаних сил занепокоєн тим, що в Авдіївці місцеві водії таксі безперешкодно постачають військовослужбовцям алкогольні напої та іншу заборонену продукцію. Тому, згідно з дорученням командувача ООС, з метою недопущення подібних правопорушень, до порядку денного робочої зустрічі внесено питання налагодження законних взаємовідносин між місцевими таксистами та Збройними силами України.

Під час наради присутні обговорили інформацію щодо основних етапів започаткування підприємницької діяльності у цій сфері, а також вимоги до процедури ліцензування подібних перевезень. Під час засідання таксисти підкреслили, що також зацікавлені в легалізації даного напрямку послуг і виведенні його на якісно новий рівень. Учасники зустрічі дійшли згоди співпрацювати у даному напрямку з обох сторін.

За результатами наради домовилися про те, що присутні на нараді перевізники донесуть інформацію до своїх колег. Також буде опрацьована надана інформація та визначено з подальшими діями та планами щодо врегулювання питання легалізації пасажирських перевезень службами таксі.

Наступну зустріч призначено через 2 тижні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #таксі #перевізники #податки
Последние новости
Объявления
live comments feed...