• Главная
  • Місцевих мешканців притягнули до адміністративної відповідальності
07:54, 26 февраля 2021 г.

Місцевих мешканців притягнули до адміністративної відповідальності

Місцевих мешканців притягнули до адміністративної відповідальності

25 лютого під головуванням в.о. заступника керівника Авдіївської ВЦА Юлії Котової відбулося чергове засідання адміністративної комісії, під час якого було розглянуто 3 протоколи про адміністративні правопорушення відносно мешканців міста.

Як інформує ВЦА, працівниця місцевого продуктового магазину продала неповнолітньому слабоалкогольний напій. Ще один громадянин торгував на ринку, не маючи санітарної книжки. Одного авдіївця притягнуть до відповідальності за порушення тиші у нічний час.

Співробітники відділення поліції №1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області склали акти за наступними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення:

-ч.2 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння»;

-ст.159 «Порушення правил торгівлі на ринках»;

-ст. 182 «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях».

В результаті розгляду комісією були прийняті рішення про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 7055 гривень, винесено 1 попередження.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #порушення #штраф
Последние новости
Объявления
live comments feed...