• Головна
  • В опорній школі Авдіївки зайнялися відбудовою спортзалу
08:00, 28 лютого 2021 р.

В опорній школі Авдіївки зайнялися відбудовою спортзалу

В опорній школі Авдіївки зайнялися відбудовою спортзалу

У спортзалі Авдіївської опорної школи активно продовжуються будівельні роботи. Адже вже восени планується її відкриття.

Як звітує ВЦА міста, першочерговим завданням для влади Авдіївки є організація якісного сучасного освітнього процесу. Вже за півроку планують відкрити опорну школу, капітальний ремонт якої зараз – на завершальному етапі.

Наразі навчальний корпус освітнього закладу майже відбудовано, ремонтні роботи активізувалися в іншій частині будівлі – в спортивній залі. Щоб прискорити темпи відновлення, довелось збільшити кількість працівників. Щодня на об'єкті задіяно від 80 до 100 спеціалістів різного профілю як місцевих, так і з інших міст Донеччини.

Крім того, зараз ведуться демонтажні роботи, зривають покриття підлоги, відбивають штукатурку зі стін, прокладають комунікації. 

-  Тут ми розбили всі простінки, викладаємо нові. В фізкультурній залі буде зовсім інша конфігурація, аніж раніше, - розповідає керівник будівельних робіт Антон Панжиєв. – Поруч робимо роздягальні. Також вирубуємо нові отвори під вікна та входи в актовій залі, що межує зі спортивною. Поруч столова: там також ламаємо стіни, викладаємо нові. Підлогу повністю міняємо, бо вона не відповідає нормам. Згідно із сучасними вимогами, підлога на грунті має бути утеплена… Взагалі зараз робимо багато нових входів і приміщень, яких тут ніколи раніше не було.

Спортзал опорної школи в Авдіївці буде оснащено новою модерновою вентиляційною системою – величезні вентканали вже акуратно складені в приміщенні. Ведуться підготовчі роботи.

Нагадаємо, на реконструкцію опорного навчального закладу в Авдіївці з обласного бюджету виділено 76 млн. грн. На придбання устаткування для класних  кімнат та облаштування спортивного майданчика біля школи  Литовська Республіка надала близько 1 млн. євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #ВЦА #опорна школа #освіта
live comments feed...