• Головна
  • Авдіївка до відновлення пошкодженого під час війни житла готова
13:22, 1 березня 2021 р.

Авдіївка до відновлення пошкодженого під час війни житла готова

Авдіївка до відновлення пошкодженого під час війни житла готова

1 березня за участі керівництва Авдіївки в онлайн-режимі відбулася обласна нарада з питань проведення відновлювальних робіт пошкодженого житла.

Як інформує ВЦА міста, заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін повідомив учасникам наради про те, що початок відновлювальних робіт пошкодженого в результаті бойових дій житла співробітниками ДСНС очікується вже з 1 квітня поточного року.

-    Цього року маємо відновити не менше 1000 домівок, - підкреслив Філашкін.

Із закликом до представників місцевої влади на місцях гідно підготуватися до приїзду співробітників ДСНС звернувся начальник Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін.

Про стан готовності до проведення цих робіт на території Авдіївки доповів голова військово-цивільної адміністрації міста Віталій Барабаш.

-    До приїзду співробітників ДСНС та відновлення пошкодженого житла ми готові. Гідні умови проживання та якісне харчування організуємо. Наразі додаткової допомоги від області не потребуємо, - повідомив очільник Авдіївки.

Для проведення відновлювальних робіт на території Донецької області у 2021 році планують залучити 30 бригад (150 чоловік) співробітників ДСНС - 30 місцевих та 120 з інших регіонів України.

Станом на 01.03.2021 (починаючи з липня 2014 року) у результаті бойових дій в Авдіївці постраждало 1600 будинків, з них: 111 багатоквартирних житлових будинків та 1489 приватних домоволодінь. Протягом шести років відновлено 1278 будинків, з них: 105 багатоквартирних житлових будинків, 1173 приватних домоволодінь (дахи). На даний час залишаються пошкодженими 322 будинки, з них: 6 багатоквартирних житлових будинків, 316 приватних домоволодінь (161 будинок в зоні, де ведуться активні бойові дії). В поточному році планується відновити покрівлі в 155 домівках Авдіївки, які знаходяться у безпечній зоні.

Для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій та життєзабезпечення постраждалого населення передбачено коштів з міського бюджету у сумі 328,6 тис.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #ВЦА #житло #відбудова #житло #війна
live comments feed...