• Головна
  • В Авдіївці відреставрували 60-річну балалайку-контрабас
08:18, 2 березня 2021 р.

В Авдіївці відреставрували 60-річну балалайку-контрабас

В Авдіївці відреставрували 60-річну балалайку-контрабас
За ініціативи голови військово-цивільної адміністрації Авдіївки Віталія Барабаш була реставрована балалайка-контрабас місцевої музичної школи, яка була виготовлена більш ніж півсторіччя тому.
-Цій балалайці вже виповнилося 60 років. На корпусі були тріщини, звучати стала гірше – одним словом, прийшла майже в повну непридатність, - розповідає директор музичної школи Світлана Полівода. – І ось нещодавно керівник міста Віталій Степанович разом із своїм товаришем зайшов у гості познайомитися з нашим закладом. Вони побачили цю балалайку в такому плачевному стані, і запропонували її відновити. Виявилося, що товариш нашого керівника займається реставрацією, і він погодився безкоштовно повернути до життя наш старовинний інструмент.
Як зазначає ВЦА міста, за зміцнення і відновлення пошкодженого триструнного раритету взявся майстер з Києва – Анатолій Гаркавенко. Він відреставрував балалайку-контрабас в найкоротші терміни. Тепер, за словами Світлани Поліводи, вона дійсно отримала нове життя - звучить чисто, колір має благородний.
Відновлену балалайку-контрабас планують використовувати на концерті вже під час найближчого свята – Міжнародного жіночого дня 8 березня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #ВЦА #культура #музична школа #реставрація
live comments feed...