• Главная
  • Викладачі та вчителі повинні задеклорувати доходи, отримані від репетиторства
08:22, 4 марта 2021 г.

Викладачі та вчителі повинні задеклорувати доходи, отримані від репетиторства

Викладачі та вчителі повинні задеклорувати доходи, отримані від репетиторства

Вчителі та викладачі, які у минулому році надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як фізичні особи - підприємці, зобов'язані включити суму цих доходів до загального річного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання декларації про майновий стан і доходи.

Головне управління ДПС у Донецькій області наголошує, що до репетиторських послуг належить підготовка дітей до школи, незалежного тестування, вступу до навчальних закладів, навчання з будь-яких предметів, а також виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо.

Громадянам, що отримали неоподатковані доходи, треба подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік, а також сплатити до бюджету з таких доходів податок за ставкою 18 % та військовий збір за ставкою 1,5 %.

Декларацію можна подати особисто платником або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

Декларацію необхідно подати до державної податкової інспекції за місцем податкової адреси платника не пізніше 30 квітня 2021 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ДПС #Авдіївка #репетитор #вчитель #викладач #податки #декларація
live comments feed...