Викладачі та вчителі повинні задеклорувати доходи, отримані від репетиторства

Викладачі та вчителі повинні задеклорувати доходи, отримані від репетиторства

Вчителі та викладачі, які у минулому році надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як фізичні особи - підприємці, зобов'язані включити суму цих доходів до загального річного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання декларації про майновий стан і доходи.

Головне управління ДПС у Донецькій області наголошує, що до репетиторських послуг належить підготовка дітей до школи, незалежного тестування, вступу до навчальних закладів, навчання з будь-яких предметів, а також виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо.

Громадянам, що отримали неоподатковані доходи, треба подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік, а також сплатити до бюджету з таких доходів податок за ставкою 18 % та військовий збір за ставкою 1,5 %.

Декларацію можна подати особисто платником або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

Декларацію необхідно подати до державної податкової інспекції за місцем податкової адреси платника не пізніше 30 квітня 2021 року.

ДПС Авдіївка репетитор вчитель викладач податки декларація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии