• Главная
  • Авдіївських підприємців запрошують пройти опитування
08:35, 4 марта 2021 г.

Авдіївських підприємців запрошують пройти опитування

Авдіївських підприємців запрошують пройти опитування

У зв’язку із високою зацікавленістю суб’єктів підприємницької діяльності, охочих взяти участь в опитуванні та внесенні пропозицій щодо покращення інноваційної екосистеми в Україні, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України продовжує опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: “Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди”.

Як звітує ВЦА міста, опитування здійснюється у рамках моніторингу імплементації однієї із стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту. Основною метою дослідження є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій.

В опитуванні прийняло участь вже 133 підприємця, усі респонденти отримають можливість ознайомитись із презентацією - результатами дослідження. Опитування триватиме включно до 12 березня 2021 року.

Пройти його можна за посиланням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #ВЦА #опитування #бізнес
live comments feed...