• Главная
  • В Авдіївці відновили вщент зруйновану квартиру афганця
14:00, 4 марта 2021 г.

В Авдіївці відновили вщент зруйновану квартиру афганця

В Авдіївці відновили вщент зруйновану квартиру афганця

4 березня мешканець Авдіївки, учасник бойових дій на території Афганістану Віталій Єрмолович повернувся у свою відновлену квартиру в будинку №8 в кварталі Ювілейний, яка була повністю зруйнована під час арт-обстрілу 4 роки тому.

Як звітує ВЦА міста, 17 лютого 2017 року під час активних бойових дій снаряд калібру 120 міліметрів прямим влучанням потрапив у квартиру афганця, коли той знаходився вдома.

- Під’їзд склався з третього поверха по перший. Звісно, жодної стіни не було, ані стелі, ані підлоги… Залишилася лише частина санвузла і холодильник. Я, на щастя, в цей час знаходився в іншій кімнаті, - розповідає Віталій Єрмолович. – Таку квартиру гарну зробили. Якщо чесно зізнатися, то в мене ніколи в житті не було такого масштабного ремонту.

За ініціативи очільника Авдіївської ВЦА Віталія Барабаш та за фінансової підтримки місцевих підприємців розбита двокімнатна квартира афганця була відновлена та капітально відремонтована. Окремі види робіт безкоштовно допомогли виконати співробітники комунального підприємства «Служба єдиного замовника».

Серед представників бізнесу, які підтримали ініціативу керівництва Авдіївки, були Олексій Юдін, Георгій Кюрджиєв та Ігор Черняєв. Військово-цивільна адміністрація висловлює подяку небайдужим підприємцям за допомогу постраждалому від бойових дій земляку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #бізнес #ремонт
live comments feed...