• Главная
  • Кафе-бар "Сова" отримав відзнаку від поліцейських
09:36, 5 марта 2021 г.

Кафе-бар "Сова" отримав відзнаку від поліцейських

Кафе-бар "Сова" отримав відзнаку від поліцейських

В Авдіївці ще один заклад приєднався до соціального руху «Тонка синя лінія». "Тонка синя лінія" – це соціальний рух, який прийшов до України зі США. Там це символ місця поліції у суспільстві, вияв поваги до тих полісменів, хто віддав своє життя, захищаючи закон. В Україні ініціативу започаткували восени 2017 року. Ініціаторами виступили поліцейські спільно із ветеранами АТО.

Як зазначає Покровське районне управління поліції в Донецькій області, кафе - бар «Сова» 4 березня отримав табличку із синьою стрічкою від правоохоронців. Адміністрація закладу прикрасила стіни позначкою того, що тут дотримуються закону, поважають країну та підтримують поліцейських.

Авдіївський кафе-бар «Сова» став шостим закладом в Авдіївці, який приєднався до цього соціального руху. Табличку з основними положеннями соціальної програми працівникам закладу вручили місцеві поліцейські. Також цю соціальну програму підтримують гастроном "Ірис", суши бар "Sushi Bento", кафе "Оазіс" (доречі, став першим закладом в місті, отримавшим табличку в 2018 році), кафе "Квадро", кафе "Аут".

З кожним днем все більше закладів на Донеччині підтримують суспільну ініціативу та з радістю співпрацюють з правоохоронцями. Всі установи та мережі, які відзначені синьою лінією, вказують на свою довіру та взаємодію з поліцією.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Україна #Донетчина #Авдіївка #поліція #Тонка синя лінія #відзнака
live comments feed...