• Главная
  • Авдіївська опорна школа отримала мультимедійне обладнання
08:30, 6 марта 2021 г.

Авдіївська опорна школа отримала мультимедійне обладнання

Авдіївська опорна школа отримала мультимедійне обладнання

Цього тижня Авдіївська загальноосвітня опорна школа №2 отримала 35 комплектів мультимедiйного обладнання - iнтерактивні дошки, проектори та акустичні системи.

Як зазначає ВЦА міста, директор школи Лариса Гончаренко розповіла, що пристрої, які поєднують у собі можливості звичайної маркерної дошки з можливостями комп'ютера, будуть розміщені в кожному кабінеті навчального закладу - від класних кімнат до майстерень.

- Інформаційні процеси, що лежать в основі навчання - багатогранні. І ці сучасні інтерактивні дошки допомагають урізноманітнити способи подачі інформації. Для проведення цікавих уроків є безліч можливостей. Наприклад, один з елементів – це фліпчарт, який можна використовувати під час занять, - поділилася директор.

Дошка прямоï проекцiï зi спецiальним антиблисковим покриттям створена, зокрема, для письма на нiй маркерами на водяній основі. У кожноï дошки - свiй персональний номер. Для роботи з мультимедійними пристроями використовуватимуть програму Activinspire. Програмне забезпечення дошки та проектора потрібно для створення, перегляду та програвання інтерактивного навчального контенту.

Окремо в кабiнетах iнформатики планують встановити комп'ютери для учнів школи. Роботу всiєï мультимедiйноï системи треба пiдтримувати постійно. Тому для опорноï школи вводиться окремо штатна одиниця системного адмiнiстратора по обслуговуванню обладнання.

Наразі постачальники комп'ютерного обладнання з Тернополя провели технічне навчання з педагогами опорної школи на предмет користування iнтерактивними дошками на уроцi, і вчителя готові зустрічати своїх учнів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #ОШ №2 #опорна школа
live comments feed...