10:21, 9 березня 2021 р.

Відділ РАЦС інформує

Відділ РАЦС інформує

Відділ РАЦС надав звіт про роботу у лютому поточного року. 

Як інформує ВЦА міста, в лютому 2021 року Авдіївським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано 10 народжень, з них:

  • 7 хлопчиків – Арсен, Артур, Вадим, Захар, Іван, Максим, Тимур.
  • 3 дівчинки - Аліса, Кайя, Мілана.

Троє дітей - первістки, шестеро - друга дитина в сім'ї, і один малюк - третя дитина в родині. Наймолодшій мамі виповнилось – 23 роки; найстаршій – 37.

Також зареєстровано 45 смертей, з них чоловіків – 19; жінок – 26. Найстаршому з померлих минуло 93 роки, наймолодшому - 36. У віці до 30 років померлих не зафіксовано; у віці 31 – 40 років – 1; у віці 41 – 50 років – 4; у віці 51 – 60 років – 5; у віці старше 60 років – 35. Із загальної кількості померлих 38 осіб - мешканці Авдіївки.

Також зареєстровано 8 шлюбів. З усіх осіб, які зареєстрували шлюб, 5 - раніше у шлюбі не перебували. Протягом місяця прийнято 7 заяв про державну реєстрацію шлюбу.

Розірвань шлюбів – 6. Один шлюб розірвано у відділі РАЦС (умови – відсутність спільних неповнолітніх дітей та взаємна згода подружжя на розірвання шлюбу); п’ять – за рішенням суду.

З них найтриваліший шлюб тривав 35 років, найнетривалий – 5 років. Протягом місяця відділом прийнято дві заяви про державну реєстрацію розірвання шлюбу подружжя, яке не має неповнолітніх дітей.

Протягом січня-лютого поточного року дві особи змінили по батькові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #РАЦС #звіт
live comments feed...