• Головна
  • В Авдіївці створили прийомну родину для двох дівчаток
11:20, 10 березня 2021 р.

В Авдіївці створили прийомну родину для двох дівчаток

В Авдіївці створили прийомну родину для двох дівчаток

9 березня 2021 року двоє дівчат з нашого міста, які залишились без батьківського піклування, були влаштовані у свою нову сім'ю - прийомну родину.

Як звітує ВЦА міста, дівчата з червня 2020 року перебували у центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей міста Добропілля. Продовж 2019-2020 років працівники служби у справах дітей, центру соціальних служб, відділу ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції працювали з мамою щодо створення належних умов для повернення дітей у сім’ю.

Проте мама не працювала, зловживала алкоголем, не піклувалась про дітей, і тому у грудні 2020 року в судовому порядку жінку було позбавлено батьківських прав. Паралельно з позбавленням батьківських прав матері дітей тривала робота по створенню прийомної сім'ї для дівчат.

Наприкінці лютого на засіданні комісії з питань захисту прав дітей було прийнято рішення про створення прийомної родини і влаштування до неї дітей. За дане рішення одноголосно проголосували всі члени комісії. Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка дане рішення було затверджено.

Від щирого серця дякуємо прийомній матері новоствореної родини та бажаємо їй міцного здоров'я, щастя та злагоди. Ви гідний приклад для багатьох авдіївців!

Також влада міста висловлює подяку всім, хто допомагав створити нову родину для дівчаток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #ВЦА #діти #прийомна родина #поліція
live comments feed...