• Головна
  • Триває ремонт опорної школи Авдіївки: місцева влада провела інспекцію
08:35, 11 березня 2021 р.

Триває ремонт опорної школи Авдіївки: місцева влада провела інспекцію

Триває ремонт опорної школи Авдіївки: місцева влада провела інспекцію

З метою перевірити хід будівельних робіт керівництво військово-цивільної адміністрації Авдіївки на чолі з головою Віталієм Барабаш відвідало ЗОШ №2, яка визнана у місті опорною. Своєрідну екскурсію закладом освіти провів керівник будівельних робіт Антон Панжиєв.

Як інформує ВЦА міста, наразі навчальний корпус майже готовий до відкриття – у всіх кабінетах ремонтні роботи завершені, комунікації підведені, інтерактивні дошки встановлені. На стадії завершення й сходові марші школи – їх укріплюють та викладають плиткою. Також одночасно з будівельними роботами триває збирання меблів в класних кімнатах – яскраві різнокольорові шафи і парти для найменших учнів вже готові.

Окрім того, триває перетворення й спортивної зали з їдальнею – капітальний ремонт цих приміщень у самому розпалі. Голова ВЦА Віталій Барабаш разом із заступниками Євгеном Удовенко та Сергієм Легеньким відвідали також і сучасний спортивний майданчик, який будується біля опорної школи. З причини несприятливих погодних умов роботи тут поки призупинені, але, за словами будівельників, з приходом тепла одразу будуть поновлені.

Реконструкцію опорної школи в Авдіївці фінансує Донецька ОДА - з обласного бюджету на це виділено 76 млн гривень. На облаштування спортивного майданчика і придбання устаткування для загальноосвітньої школи №2 в Авдіївці Литовська Республіка надала 1 мільйон євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #Авдіївка #опорна школа
live comments feed...