• Главная
  • Авдіївські поліцейські та курсанти відомчого вишу поспілкувалися зі школярами
13:04, 11 марта 2021 г.

Авдіївські поліцейські та курсанти відомчого вишу поспілкувалися зі школярами

Авдіївські поліцейські та курсанти відомчого вишу поспілкувалися зі школярами
Інспектор ювенальної превенції поліції Авдіївки Тетяна Нестерук проводить профорієнтаційну роботу серед місцевої молоді, а допомагають їй у цьому курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Данило Фелоненко та курсант Донецького юридичного інституту Дмитро Філатов,
Як повідомляється на сторінці Поліції Авдіївки у Facebook, профорієнтаційна робота - важлива складова заохочення майбутніх абітурієнтів до вступу до навчальних закладів системи МВС. Для того аби майбутні випускники ЗОШ №6 м. Авдіївки більше дізналися про роботу правоохоронців та курсантське життя, до них завітали «гості в погонах».
Спочатку перед школярами виступили курсанти відомчих вишів. Вони розповіли чому обрали для себе професію поліцейського, як готувалися до вступу, які іспити складали та які документи для вступу збирають майбутні абітурієнти. Далі курсанти розповіли про своє повсякденне курсантське життя та сам процес навчання. Учні уважно слухали курсантів та ставили їм багато запитань. Зокрема дівчат та хлопців цікавило, як живеться курсантам у казармі, чи мають вони вільний час та як його проводять.
У свою чергу, інспектор ювенальної превенції поліції Авдіївки Тетяна Нестерук нагадала школярам про дотримання ними правил поведінки під час навчального процесу та поза школою; про шкідливий вплив поганих звичок на здоров’я молодої людини, а також про обережність при спілкуванні із незнайомими людьми в соціальних мережах.
На останок правоохоронці залишили учням буклети з інформацією про навчальні заклади системи МВС.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #поліція #профорієнтація
live comments feed...