• Главная
  • В Авдіївці з громадянами провели профілактичні бесіди стосовно туберкульозу
15:00, 11 марта 2021 г.

В Авдіївці з громадянами провели профілактичні бесіди стосовно туберкульозу

В Авдіївці з громадянами провели профілактичні бесіди стосовно туберкульозу

Авдіївський міський Центр соціальних служб розпочав місячник по боротьбі із туберкульозом. Щорічно у всьому світі 24 березня відзначається Всесвітній День боротьби з туберкульозом.

Як зазначає ВЦА міста, цей день відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу. Саме до цієї дати у Центрі проходить низка заходів, направлених на поінформованість містян щодо захворювання туберкульоз.

В ході адресного відвідування родин СЖО фахівці Центру проводять роз’яснювальну роботу щодо профілактики хвороби, діагностики, шляхів зараження, лікування. Розповсюджується друкований матеріал серед населення міста та отримувачів соціальних послуг. У Центрі пробації на інформаційній дошці розміщено відповідну інформацію.

Важливо знати, що в Україні працює загальнонаціональна гаряча лінія, по якій можна отримати консультацію лікаря-фтизіатра. Лінія працює щоденно без перерв, свят та вихідних з 08:00 до 16:00. Телефон гарячої лінії: 0 800 50 30 80.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #туберкульоз #гаряча лінія #лікування
live comments feed...