• Главная
  • КП «СЕЗ» завершує модернізацію вуличного освітлення
08:43, 12 марта 2021 г.

КП «СЕЗ» завершує модернізацію вуличного освітлення

КП «СЕЗ» завершує модернізацію вуличного освітлення

В 2020 році в Авдіївці  було започатковано програму, яка передбачає перехід міста на енергоощадливі технології у вуличному освітленні. За реалізацію взялося комунальне підприємство «Служба єдиного замовника». Роботи поділено на кілька етапів – спочатку замінять освітлення вздовж основних автодоріг у багатоповерховій частині міста, а потім й у приватному секторі.

Як зазначає адміністрація КП "СЄЗ", за бюджетні кошти була придбана перша партія сучасних LED-ліхтарів, а робітники електромонтажної дільниці почали роботу.

КП «СЕЗ» завершує модернізацію вуличного освітлення, фото-1

Електрики у встановлені строки замінили старі ліхтарі на світлодіодні вздовж проспекту Центрального (проїжджа частина та пішохідна зона), по вулицях Воробйова, Молодіжній та Комунальній. 11 бенрезня роботи вже завершували по вулиці Гагарина. Завдяки професіоналізму й злагодженим діям комунальників та за підтримки ВЦА, місто отримає яскраво освітлені вулиці та проспекти й можливість суттєво економити на електроенергії.

Найближчим часом «Служба єдиного замовника» розпочне модернізацію вуличного освітлення вздовж головних доріг у «старій» частині Авдіївки. До кінця року цей проект буде завершено. 

Безперервно ведуться роботи по відновленню й ремонту існуючих електроліній та ліхтарів у приватному секторі. На даний момент комунальниками зафіксовано 112 заявок від населення.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #ВЦА #КП "СЄЗ" #ліхтарі #освітлення
live comments feed...