• Главная
  • В Авдіївці завершують роботи по облаштуванню нових сміттєвих точок
09:00, 12 марта 2021 г.

В Авдіївці завершують роботи по облаштуванню нових сміттєвих точок

В Авдіївці завершують роботи по облаштуванню нових сміттєвих точок

До кінця цього тижня місцеві комунальники перенесуть та обладнають три місця для збору твердих побутових відходів (ТПВ). Розвантаження прилеглих до проїжджої частини територій, що дало старт позитивним змінам у благоустрої нашого міста, розпочалося завдяки перемозі в конкурсі соціальних проєктів  "Перетворимо Авдіївку разом!" від ГО «Платформа спільних дій». Також завдяки підтримці міської влади і в рамках відповідної програми, протягом року КП «СЄЗ» будуть перенесені та облаштовані ще сім точок збору ТПВ й значно збільшено кількість контейнерів для збору пластику.

Як зазначає адміністрація КП "СЄЗ", наразі повністю завершено облаштування сміттєвої точки за адресою: вул. Комунальна, 3.  11 березня робота кипіла біля будинків №15 по вулиці Комунальній та №1 по проспекту Центральному. Бригада робітників вже провела підготовчі роботи та почала монтувати спеціальну захисну металеву огорожу. Всередині встановлять нові сучасні євроконтейнери від українських виробників з відкидною кришкою.  

В Авдіївці завершують роботи по облаштуванню нових сміттєвих точок , фото-1

Авдіївцям, звісно, потрібен час, щоб звикнути до зміни свого звичного маршруту до сміттєвого баку.  Але співробітники КП "СЄЗ" впевнено йдуть до своєї мети – зробити наше місто кращим, чистішим та охайнішим. Тому роблять все максимально наближено до стандартів і розраховуть на підтримку місцевих мешканців.

Один із сміттєвих майданчиків планувалося встановити в районі будинку 10 в кварталі Ювілейний, але мешканці ОСББ «Маяк-Ювілейний» (кв-л Ювілейний, 2) та ОСББ «Форум-Ювілейний» (кв-л Ювілейний, 3) виступили "проти". За домовленістю з громадою вирішили встановити додаткові контейнери для ТПВ на існуючих стаціонарних сміттєвих майданчиках біля будинків 4 і 9.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #ВЦА #КП "СЄЗ" #Платформа спільних дій #сміття #благоустрій
live comments feed...