• Головна
  • Авдіївська влада допоможе місцевій мешканці позбутися проблеми з гуманітарними вікнами
11:48, 12 березня 2021 р.

Авдіївська влада допоможе місцевій мешканці позбутися проблеми з гуманітарними вікнами

Авдіївська влада допоможе місцевій мешканці позбутися проблеми з гуманітарними вікнами
На адресу Авдіївської ВЦА поступило звернення від місцевої мешканки щодо неналежної заміни вікон, проведену у її будинку представництвом Червоного Хреста.
Як інформує ВЦА міста, заявниця поскаржилася на те, що після заміни дерев’яних вікон на пластикові всередині приміщення стало значно холодніше, ніж раніше - почав утворюватися конденсат, а скло та відкоси при низьких температурах почали обмерзати. 
Після візуального обстеження помешкання жінки співробітниками ВЦА та КП «СЄЗ» дійсно було встановлено, що заявлена проблема існує. Владою міста було зібрано відповідну комісію та запропоновано представникам Червоного Хреста прийняти участь у засіданні.
Представниця ЧХ повідомила, що претензій від жінки на час встановлення вікон не було, а тому допомоги у виправленні ситуації міжнародна організація не зможе. Холод в приміщенні заявниці, за думкою представниці ЧХ, спричинений і іншими недоліками домогосподарства, а не тільки вікнами, а також тому, що кошти на встановлення вікон виділяються лише 1 раз, і додаткові ремонтні роботи не передбачені.
Зі свого боку керівник ВЦА Віталій Барабаш зазначив, що хоча помешкання літньої жінки і є приватною власністю, підтримати місцеву мешканку все одно потрібно.
-Проблему потрібно вирішити і все ж людині допомогти, - підкреслив очільник ВЦА. - Думаю, позбутися впливу холоду можливо, якщо буде зроблено якісний ремонт відкосів встановлених вікон. Оскільки витрачати кошти міського бюджету на ремонт приватної власності ми не маємо права, необхідно звернутися до інших благодійних організацій з пропозицією допомогти у вирішенні цієї проблеми, та, в свою чергу, запропонувати їй одноразову допомогу мешканцям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #Авдіївка #допомога #Червоний Хрест
live comments feed...