• Главная
  • Молодь Авдіївки запрошують прийняти участь в новому проєкті
09:00, 13 марта 2021 г.

Молодь Авдіївки запрошують прийняти участь в новому проєкті

Молодь Авдіївки запрошують прийняти участь в новому проєкті

Осередок громадянського суспільства "Друкарня" запускає "Голоси Донбасу" - проєкт для молоді Донецької і Луганської областей, направлений на те, аби голос молоді наших регіонів був почутий на місцевий, національній і міжнародній арені.

До участі допускаються активні молоді люди 18-30 років, що мешкають на Донеччині чи Луганщині і змінюють світ навколо себе та хочуть зробити ще більше. На учасників чекають нові круті знайомства з молоддю регіону та всієї України, обмін досвідом, нові знання у сфері захисту довкілля, проєктного менедженту і локального активізму. ПТут можливо прокачаєти свої навички лідерства та комунікації, отримати купу нових інсайтів і перспектив для розвитку.
Дедлайн для реєстрації: 22 березня. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/78TiHvCDFxhufDjz8. Проєкт передбачає кілька етапів відбору і знайомство та завершиться дводенним воркшопом, де зберуться усі учасники і запрошені спікери. Воркшоп відбудеться у місті Слов'янськ наприкінці квітня цього року (23-26.04). Організатори покривають усі витрати на проїзд, проживання, харчування та роздаткові матеріали.
Проєкт "Голоси Донбасу" реалізується осередком громадянського суспільства "Друкарня" за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak AID та Харківського осередку Фонду імені Конрада Аденауера Konrad Adenauer-Stiftung.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#конкурс #проєкт #молодь #Донетчина
live comments feed...