• Главная
  • КП "СЄЗ" ремонтує дві багатоповерхівки в Авдіївці
08:00, 16 марта 2021 г.

КП "СЄЗ" ремонтує дві багатоповерхівки в Авдіївці

КП "СЄЗ" ремонтує дві багатоповерхівки в Авдіївці

Ремонт висотних житлових будинків, розташованих за адресами: вул. Комунальна, 23 та 9-й кв-л, 11а – це справжній виклик для КП "СЄЗ", адже більшість приміщень загального користування довгий час знаходились у незадовільному стані.

Як інформує адміністрація комунального підприємства, для робіт на цих об'єктах задіяні спеціалісти житлово-експлуатаційної та ремонтно-будівельної дільниць, а також електрослужби «СЄЗ».

Зараз в активній фазі роботи по звільненню побутових приміщень (таких як сушарки та коридори) від накопиченого за роки сміття. Також кипить робота у бригад малярів та штукатурів. Згідно графіка вони ґрунтують, штукатурять, шпаклюють і фарбують стіни під’їздів.

Великий фронт робіт відкрився для фахівців з електрики, які почали часткову заміну електропроводки та повну заміну під’їздного освітлення. Зауважимо, що у своїй роботі КП "СЄЗ" впроваджує один з найбільш ефективних заходів з енергозбереження - модернізацію систем освітлення місць загального користування, а саме заміщення звичайних ламп розжарювання на економне LED-освітлення (світлодіоди) підвищеної яскравості.

У встановлені строки мешканці цих двох будинків зможуть оцінити зроблений ремонт. Звертаємо вашу увагу, що ремонтні роботи КП «СЄЗ» ведуться всупереч великим боргам за комунальні послуги, що мають власники квартир у зазначених будинках перед комунальним підприємством. Так, борги мешканців на сьогодні складають:

- вул. Комунальна, 23: за опалення – 194 тис. грн; за квартплату та вивіз сміття – 437 тис. грн);

- 9-й квартал, 11а : за опалення – 134 тис. грн; за квартплату та вивіз сміття – 312 тис. грн).

Адміністрація КП "СЄЗ" вкотре звертається до боржників із проханням у максимально короткі терміни погасити заборгованість за надані комунальні послуги.  Від цього залежить модернізація та ефективність роботи «Служби єдиного замовника».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #КП "СЄЗ" #ремонт #заборгованість
live comments feed...