КП "СЄЗ" ремонтує дві багатоповерхівки в Авдіївці

КП "СЄЗ" ремонтує дві багатоповерхівки в Авдіївці

Ремонт висотних житлових будинків, розташованих за адресами: вул. Комунальна, 23 та 9-й кв-л, 11а – це справжній виклик для КП "СЄЗ", адже більшість приміщень загального користування довгий час знаходились у незадовільному стані.

Як інформує адміністрація комунального підприємства, для робіт на цих об'єктах задіяні спеціалісти житлово-експлуатаційної та ремонтно-будівельної дільниць, а також електрослужби «СЄЗ».

Зараз в активній фазі роботи по звільненню побутових приміщень (таких як сушарки та коридори) від накопиченого за роки сміття. Також кипить робота у бригад малярів та штукатурів. Згідно графіка вони ґрунтують, штукатурять, шпаклюють і фарбують стіни під’їздів.

Великий фронт робіт відкрився для фахівців з електрики, які почали часткову заміну електропроводки та повну заміну під’їздного освітлення. Зауважимо, що у своїй роботі КП "СЄЗ" впроваджує один з найбільш ефективних заходів з енергозбереження - модернізацію систем освітлення місць загального користування, а саме заміщення звичайних ламп розжарювання на економне LED-освітлення (світлодіоди) підвищеної яскравості.

У встановлені строки мешканці цих двох будинків зможуть оцінити зроблений ремонт. Звертаємо вашу увагу, що ремонтні роботи КП «СЄЗ» ведуться всупереч великим боргам за комунальні послуги, що мають власники квартир у зазначених будинках перед комунальним підприємством. Так, борги мешканців на сьогодні складають:

- вул. Комунальна, 23: за опалення – 194 тис. грн; за квартплату та вивіз сміття – 437 тис. грн);

- 9-й квартал, 11а : за опалення – 134 тис. грн; за квартплату та вивіз сміття – 312 тис. грн).

Адміністрація КП "СЄЗ" вкотре звертається до боржників із проханням у максимально короткі терміни погасити заборгованість за надані комунальні послуги.  Від цього залежить модернізація та ефективність роботи «Служби єдиного замовника».

Авдіївка КП "СЄЗ" ремонт заборгованість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии