• Головна
  • В Авдіївці поліцейські провели профілактичний рейд по розважальним закладам
09:43, 16 березня 2021 р.

В Авдіївці поліцейські провели профілактичний рейд по розважальним закладам

В Авдіївці поліцейські провели профілактичний рейд по розважальним закладам

Під час профілактичного рейду поліцейські перевірили, чи дотримуються працівники та власники розважальних закладів обмежувальних карантинних заходів, а також нагадали продавцям про відвовідальність за продаж алкогольних напоїв й тютюну неповнолітнім.

Як інформує Покровське районне управління поліції, Авдіївські працівники ювенальної превенції поліції продовжують профілактичну роботу. Цього разу ювенальні поліцейські провели рейд по місцевим розважальним закладам, щоб виявити факти продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Під час рейду правоохоронці проводили роз’яснювальні бесіди з власниками та працівниками розважальних закладів міста щодо недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім й закликали не порушувати чинне законодавство.

- За порушення закону передбачено адміністративну відповідальність згідно з частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а це: штраф від 1700 гривень та позбавлення ліцензії на здійснення продажу вказаних товарів,- зауважила інспекторка ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Тетяна Нестерук.

Крім того, було перевірено, чи дотримуються власники розважальних закладів обмежувальних, профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусної інфекції. Порушень не зафіксовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #Авдіївка #рейд #профілактика #коронавірус #карантин
live comments feed...