• Головна
  • Авдіївська влада домовилась з Червоним Хрестом про співпрацю
16:00, 16 березня 2021 р.

Авдіївська влада домовилась з Червоним Хрестом про співпрацю

Авдіївська влада домовилась з Червоним Хрестом про співпрацю

16 березня відбулася зустріч керівництва Авдіївської ВЦА з представництвом Міжнародного Комітету Червоного Хреста відносно налагодження плідної співпраці у питаннях вирішення актуальних проблем міста.

Як зазначає ВЦА міста, голова військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш окреслив коло найбільш актуальних для Авдіївки проблем, серед яких питання забезпечення матеріалами для перетворення проспекту Центрального на гарний, сучасний об'єкт міської інфраструктури, ремонт покрівлі та комунікацій триповерхової будівлі АЦМЛ, а також забезпечення безпеки місцевих закладів освіти.

- Міський бюджет Авдіївки є досить невеликим у порівнянні з іншими, більш віддаленими від лінії фронту містами. Наші можливості розвивати місто – обмежені. Тому допомога гуманітарних організацій є дуже важливою для нас, - розповів Віталій Барабаш. – Але, водночас, маю констатувати, що активність міжнародників останнім часом дуже знизилась і ми мусимо розраховувати лише на себе.

Віталій Барабаш також пояснив, чому ремонт проспекту Центрального досі не зроблен. Так, ремонт центральної вулиці міста гальмується через те, що старі комунікації з водопостачання не оновлювалися півстоліття, але влада не має права витрачати бюджетні кошти на заміну комунікацій, які не є на балансі міста (вони належать КП «Компанія «Вода Донбасу»).

Зі свого боку представники МКЧХ висловили готовність до співпраці с авдіївською адміністрацією щодо вирішення нагальних проблем і попросили у письмовій формі описати потреби міста, які саме потрібні матеріали для проведення реконструкції проспекту Центрального, та пообіцяли спробувати налагодити діалог з КП «Компанія «Вода Донбасу» щодо вирішення проблеми зі зношеними комунікаціями в Авдіївці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #ВЦА #Червоний Хрест #співпраця #ремонт
live comments feed...