• Главная
  • Театральні колективи Авдіївки запрошують до участі у Фестивалі соціальної п'єси
08:20, 17 марта 2021 г.

Театральні колективи Авдіївки запрошують до участі у Фестивалі соціальної п'єси

Театральні колективи Авдіївки запрошують до участі у Фестивалі соціальної п'єси

Громадська організація "Сила ідей" запрошує творчі театральні колективи Авдіївки та сусідніх селищ прийняти участь у театральному Фестивалі соціальної п'єси "Передмова" та попрацювати разом з талановитими українськими режисерами над власними постановами. Партнер Фестивалю Відділ освіти ВЦА  м. Авдіївка.

Фестиваль сучасної п’єси «Передмова» проводиться в рамках проєкту «Простір для неформального та культурного розвитку громади», який реалізується ГО «Музична варта» та фінансується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

Для участі у Фестивалі надсилайте свої анкети до 20 березня за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1XJidxUiwHc4jMWSiQgsljLiJ1R2XvXk4/view?usp=sharing. Вік учасників від 11 років. 

Театральні постанови можна ставити за творами місцевих, українських та світових авторів. Тематика постанов може враховувати Глобальні цілі сталого розвитку ООН, які охоплюють сфери якісної освіти, розвиток міст і спільнот, кліматичні зміни, економіну нерівність та ін.

#UNRPP

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #Сила ідей #театр #постанова #фестиваль
live comments feed...