• Головна
  • Авдіївцям пропонують проголосувати за кращий бізнес-проєкт цього року
09:00, 17 березня 2021 р.

Авдіївцям пропонують проголосувати за кращий бізнес-проєкт цього року

Авдіївцям пропонують проголосувати за кращий бізнес-проєкт цього року

Стартувало голосування за відеоролики проєкту «Великі історії малого бізнесу». «Великі історії малого бізнесу» – це соціальна кампанія з популяризації підприємництва, яка реалізується ПРООН в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Данії та Японії.

Серія коротких роликів розповідає про підприємців Донеччини, Луганщини та Запорізької областей. Частина з них – переселенці, котрі залишили свої домівки й з нуля створили власну справу: роблять одяг, перероблюють сміття, очищують воду, розвивають музей. Усі представлені бізнесмени колись отримали грантову підтримку від ПРООН в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на розвиток власного бізнесу.

Авторами відеороликів, які зафільмували історії цих підприємців, стали молоді рекламісти та режисери. Ролики зняли з метою надихнути інших започатковувати власну справу. Та щоб показати, що попри труднощі, можна створили бізнес, надавати робочі місця та розвивати свою громаду.

Кампанія триває вже п’ятий рік поспіль, за цей час десятки підприємств були зафільмовані та отримали підтримку у промоції своїх бізнесів. А вся Україна побачила, що на сході країни є безліч цікавих людей, які реалізують корисні бізнес-проєкти.

Голосування за 15 мотивуючих історій триватиме до 22 березня 2021 р., 23:59 на платформі Почати.Бізнес. За кожного учасника можна проголосувати один раз.

Три відеоролики, що посядуть призові місця, отримають інформаційну підтримку з популяризації представленого бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#схід #бізнес #ПРООН #голосування
live comments feed...