• Головна
  • В Авдіївці пройшла акція «Міняю цигарку на цукерку»
09:00, 18 березня 2021 р.

В Авдіївці пройшла акція «Міняю цигарку на цукерку»

В Авдіївці пройшла акція «Міняю цигарку на цукерку»

16 березня 2021 року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту ВЦА міста було проведено вуличну акцію «Міняю цигарку на цукерку». Акція під лозунгом «Ми – за здорове та розумне покоління» проводиться щорічно в рамках декадника по боротьбі з тютюнопалінням.

Головна мета акції - сприяння зниженню тютюнової залежності, залучення до боротьби проти паління всіх верств населення, інформування суспільства про негативний вплив тютюну на здоров'я.

На вулицях міста представники відділу та КЗ «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх» пропонували молоді позбавитися пагубної звички «паління», хоча б помінявши цигарку на солодкий батончик. За результатами акції було зібрано близько 180 цигарок. Участь в ній прийняли не лише молодь, а й дорослі мешканці міста.

Куріння спричиняє спазм судин, погіршує постачання кисню до серця і мозку, підвищує артеріальний тиск та збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда або інсульту. У курців у п’ять разів частіше виникає інфаркт, у чотири — інсульт, у 16 разів — захворювання судин ніг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #акція #ВЦА #куріння #цигарки
live comments feed...