• Головна
  • В Авдіївці відбудуться Громадські слухання стосовно питання безпритульних тварин
12:01, 18 березня 2021 р.

В Авдіївці відбудуться Громадські слухання стосовно питання безпритульних тварин

В Авдіївці відбудуться Громадські слухання стосовно питання безпритульних тварин

17 березня відбулася робоча зустріч керівництва Авдіївської ВЦА з представником громадської організації "Безпека тварин" . Обговорювали питання, пов’язані з регулюванням чисельності вуличних тварин.

Як інформує ВЦА міста, до них за дорученням мешканців Авдіївки звернулася голова ГО «Безпека тварин» Елеонора Крутова з пропозицією організувати в Авдіївці Громадські слухання за участі активістів і обговорити комплексну програму вирішення ситуації з безпритульними тваринами. Участь в обговоренні також прийняли представники комунальної служби, сектору екології та юридичного відділу ВЦА.

Елеонора Крутова наголосила, що Громадські слухання мають бути прозорими для громадян, і закликала вирішувати проблему з безпритульними тваринами разом. Керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш погодився з цим тезисом і запевнив громадську діячку у своїй цілковитій підтримці.

- Згоден. Вирішувати питання бродячих тварин в Авдіївці потрібно лише спільними зусиллями. Один у полі не воїн. Доречі, і від створення притулку для тварин ми не відмовляємось, - сказав очільник ВЦА.

У результаті зустрічі вирішено призначити Громадські слухання за участі активу міста та ЗМІ на 24 березня поточного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #Авдіївка #тварини #безпритульні тварини #Безпека тварин
live comments feed...