В Авдіївці відбудуться Громадські слухання стосовно питання безпритульних тварин

В Авдіївці відбудуться Громадські слухання стосовно питання безпритульних тварин

17 березня відбулася робоча зустріч керівництва Авдіївської ВЦА з представником громадської організації "Безпека тварин" . Обговорювали питання, пов’язані з регулюванням чисельності вуличних тварин.

Як інформує ВЦА міста, до них за дорученням мешканців Авдіївки звернулася голова ГО «Безпека тварин» Елеонора Крутова з пропозицією організувати в Авдіївці Громадські слухання за участі активістів і обговорити комплексну програму вирішення ситуації з безпритульними тваринами. Участь в обговоренні також прийняли представники комунальної служби, сектору екології та юридичного відділу ВЦА.

Елеонора Крутова наголосила, що Громадські слухання мають бути прозорими для громадян, і закликала вирішувати проблему з безпритульними тваринами разом. Керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш погодився з цим тезисом і запевнив громадську діячку у своїй цілковитій підтримці.

- Згоден. Вирішувати питання бродячих тварин в Авдіївці потрібно лише спільними зусиллями. Один у полі не воїн. Доречі, і від створення притулку для тварин ми не відмовляємось, - сказав очільник ВЦА.

У результаті зустрічі вирішено призначити Громадські слухання за участі активу міста та ЗМІ на 24 березня поточного року.

ВЦА Авдіївка тварини безпритульні тварини Безпека тварин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии