• Главная
  • КП "СЄЗ" запропонувало, як можна вирішити проблему хаотичних прибудинкових парковок
10:20, 19 марта 2021 г.

КП "СЄЗ" запропонувало, як можна вирішити проблему хаотичних прибудинкових парковок

КП "СЄЗ" запропонувало, як можна вирішити проблему хаотичних прибудинкових парковок

Дефіцит паркувальних місць – проблема, яка роками існує в Авдіївці. Лише біля десятка будівель мають «кармани», розраховані на кілька автівок, а у так званому старому фонді багатоповерхівок паркомісця взагалі не були передбачені. 

Місцеві автовласники стали заручниками ситуації й досі паркують машину де прийдеться: переважно у дворах, нерідко взагалі перекриваючи проїжджу частину. Від цього страждають як мешканці житлових будинків, так і зовнішній вид прибудинкових  територій. Крім того, в дощову погоду по вулицях міста розноситься бруд з колес автомобілів, які припарковані були на голій землі.

Наразі «Служба єдиного замовника» спільно з поліцією проводить інформаційні рейди по попередженню автовласників про заборону розміщення транспорту на газонах біля будинків. При ігноруванні попереджень на порушників чекає штраф за порушення правил благоустрою міста!

Розуміючи всю складність ситуації,  «СЄЗ» пропонує власний варіант розв’язання проблеми хаотичних парковок. Але для цього потрібно взаємодіяти. Автовласники мають самостійно об’єднатися та звернутися до керівництва комунального підприємства (вул. Молодіжна, 3, 4 поверх) із заявою про бажання створити паркувальну зону біля свого конкретного будинку. В свою чергу «Служба єдиного замовника» зі спеціальною комісією має погодити місце майбутньої стоянки. Потім комунальники безоплатно розпланують, підготують та облаштують вибрану ділянку. Але всі матеріали автовласники повинні придбати за власний кошт!!!

Важливо розуміти, що у тарифі на обслуговування житлового фонду не передбачено облаштування стаціонарних зон для машин.  А тому комунальне підприємство не зобов’язане будувати парковки! Керівництво КП "СЄЗ" сподівається, що запропонована ідея знайде відгук у місцевих власників легкових автівок.

Важливо розуміти, що у тарифі на обслуговування житлового фонду не передбачено облаштування стаціонарних зон для машин. А тому комунальне підприємство не зобов’язане будувати парковки! Керівництво КП "СЄЗ" сподівається, що запропонована ідея знайде відгук у місцевих власників легкових автівок. 

Також нещодавно ми писали по те, що керівництво ВЦА міста на черговому засіданні обговорювали проблему нестачі паркувальних місць в Авдіївці. Виникає питання, чи погодяться громадяни-автовласники витрачати власні доволі великі кошти на те, щоб поліпшити інфраструктуру міста, враховуючи той факт, що взагалі-то цим повинна займатися насамперед влада. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #КП "СЄЗ" #парковка #паркувальні місця #авто #автовласники
live comments feed...