Комунальників привітали з професійним святом

Комунальників привітали з професійним святом

19 березня адмінастрація міста привітала працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Авдіївки з прийдешнім професійним святом, яке щороку відзначають в Україні у третю неділю березня (цьогоріч – 21 березня).Для комунальників влаштували концерт.

Першим привітав комунальників керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш. Він подякував працівникам ЖКГ за компетентність, своєчасне вирішення важливих проблем міста та відповідальність.

- Порядок на вулицях міста підтримується вашими руками. Ви – бійці видимого фронту, вашу роботу щодня і видно і чутно. Вдячний вам за це! Хотів би побажати вам миру, миру в країні, тому що ми тут на передку і ця обстановка вносить певні корективи і в вашу роботу. Миру в родинах, щоб на роботу й з роботи ви йшли з посмішкою, знаючи, що вдома вас чекають і люблять. Здоров’я вам і вашим близьким людям! А особисто від себе гарантую вам підтримку, - сказав очільник міської адміністрації.

До щирих слів подяки та добрих побажань долучився і заступник керівника ВЦА Євген Удовенко.

- Робота до перемоги – це про вас! Бажаю успіхів в роботі, надійного тилу, здоров’я, а з іншим ми зі свого боку вам допоможемо. Зі святом вас, шановні! – привітав присутніх Євген Удовенко.

Кращі працівники галузі були відзначені почесним грамотами та подяками від Департаменту ЖКГ Донецької облдержадміністрації та Авдіївської ВЦА.

ВЦА АВдіївка комунальники ЖКГ свято
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии